do góry
trwa ładowanie strony
Opolski Urząd Wojewódzki wczytywanie strony
Strona Archiwalna
Aktualna wersja strony dostępna jest na platformie gov.pl pod adresem: https://www.gov.pl/web/uw-opolski

RDzMP zaprasza na wideokonferencjęZapraszamy przedstawicieli młodzieżowych rad i organizacji młodzieżowych do udziału w wideokonferencji organizowanej przez Radę Dialogu z Młodym Pokoleniem na temat planów wzmocnienia kompetencji młodzieżowych rad funkcjonujących przy Jednostkach Samorządu Terytorialnego poprzez zmiany legislacyjne.

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek (3 sierpnia) o godz.16:00. Odbędzie się za pomocą wideokonferencji z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną. Zgłoszenia przedstawicieli młodzieżowych rad i organizacji młodzieżowych proszę przesyłać na adres mailowy: Igor.Wyszynski-Karloski(at)kprm(.)gov(.)pl do czwartku (30.07) do końca dnia. W zgłoszeniu proszę zawrzeć: imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę reprezentowanej organizacji/środowiska, a także uzasadnienie dlaczego chciał(a)byś wziąć udział w spotkaniu.

Inicjatywa spotkania jest efektem powierzenia Radzie Dialogu z Młodym Pokoleniem przez Wicepremiera, Profesora Piotra Glińskiego procesu konsultacji wzmocnienia pozycji młodzieżowych rad gmin oraz umocowania prawnego młodzieżowych rad powiatów i młodzieżowych sejmików województw.

Temat wzmocnienia młodzieżowych rad cieszy się dużą popularnością wśród młodzieży, co świadczy o coraz wyższym poziomie zaangażowania młodych ludzi w sprawy publiczne. W związku z tym prowadzimy dialog w tym aspekcie i zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Wydarzenie będzie miało formę dyskusji moderowanej. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

źródło: pozytek.gov.pl
autor: Kolemba Martyna, ilość wyświetleń: 545
data aktualizacji: 2020-07-31 14:27:31
Opolski Urząd Wojewódzki

ul. Piastowska 14
45-082 Opole
NIP: 754-11-16-953
REGON: 000514325


Oddział Paszportów

ul. Ozimska 19 II p.
45 - 056 Opole2023 Projekt i Wykonanie Kamil Dziechciński
Opolski Urząd Wojewódzki - Wszystkie Prawa Zastrzeżone