do góry
trwa ładowanie strony
Opolski Urząd Wojewódzki wczytywanie strony
Strona Archiwalna
Aktualna wersja strony dostępna jest na platformie gov.pl pod adresem: https://www.gov.pl/web/uw-opolski

Życzenia dla Pielęgniarek i Położnych i Pielęgniarzy z okazji Ich świętaZ okazji przypadającego w dniu 12 maja Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki oraz w dniu 8 maja Dnia Położnej, przyjmijcie Państwo wyrazy szacunku i uznania za pełen profesjonalizm w podejściu do wykonywanej pracy oraz podziękowanie za codzienny trud  i poświęcenie w opiece nad pacjentami.

 

Państwa praca jest pełna pięknych chwil, a jednocześnie wiąże się z dużą odpowiedzialnością, którą podejmujecie się każdego dnia, pełniąc tak ważne zadanie, jakim jest ochrona zdrowia i życia ludzkiego a przede wszystkim wsparcie człowieka w jego trudnych chwilach.

 

Czasy w jakich przyszło Państwu pracować wymagają wysokich kompetencji, zaangażowania i  dużo poświęcenia. Praca jaką wykonujecie każdego dnia jest z jednej strony piękną misją, a z drugiej strony pomagając osobom chorym i potrzebującym, narażacie własne życie i zdrowie.

 

W sposób szczególny w dobie trwającej epidemii, dziękuję Państwu za zaangażowanie w pracę, wysiłek  i troskę jaką wkładacie w opiekę nad osobą chorą. Proszę o przyjęcie życzeń zdrowia, sił, pomyślności w życiu osobistym oraz satysfakcji z wykonywanej pracy na rzecz osób chorych i potrzebujących.

 

Adrian Czubak

Wojewoda Opolski


Galeria


  • Życzenia dla Pielęgniarek i Położnych i Pielęgniarzy z okazji Ich święta

autor: Kolemba Martyna, ilość wyświetleń: 1027
data aktualizacji: 2020-05-12 19:37:51
Opolski Urząd Wojewódzki

ul. Piastowska 14
45-082 Opole
NIP: 754-11-16-953
REGON: 000514325


Oddział Paszportów

ul. Ozimska 19 II p.
45 - 056 Opole2023 Projekt i Wykonanie Kamil Dziechciński
Opolski Urząd Wojewódzki - Wszystkie Prawa Zastrzeżone